Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza operator injectie/compresie termorigid

0

Processing your request, Please wait....

Informații despre anunț

Cartier/Zonastr. Garii, nr 100, Hit Park
Telefon0234206333

Descriere anunț

Responsabilitati:
– alimentarea masinilor cu materie prima
– urmarirea procesului de productie si verificarea calitatii produselor
– in cazul defectarii masinii anuntarea persoanei responsabile

Cerinte:
– studii medii
– cunoasterea masinilor de injectie termoplastica – constituie avantaj
– disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Se ofera:
– salariul de incadrare 1.553 net (2.676 brut) + Bonus 336 + 315 tichete masa = 2.204 ron
-transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
-asigurare medicala la clinica privata
-calificare la locul de munca
-posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
-str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

Listing ID: 6915ece590c7e743

25 septembrie 2020 11:27

146 zile, 12 ore