Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza operator CNC

0

Processing your request, Please wait....

Informații despre anunț

Cartier/Zonastr. Garii, nr 100, Hit Parc
Telefon0234206333

Descriere anunț

Avem nevoie in echipa noastra de un operator la masini cu comanda numerica. Postul presupune o experienta anterioara similara, cunostinte de desen tehnic si instrumente de masurare, dar si spirit de echipa si disciplina.

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE este in cautare de operator CNC care sa se alature echipei.

Ne dorim de la candidat sa indeplineasca urmatoarele conditii:
– sa fi absolvit un curs de operator la masini-unelte cu comanda numerica

– sa aiba o experienta anterioara in domeniu

– sa aiba cunostinte de desen tehnic si instrumente de masurare

– sa fie capabil de lucru in echipa, comunicare, sa aiba spirit de ordine si disciplina si rezistenta la efort si stres.

Ce responsabilitati are operatorul CNC?

– se informeaza permanent si isi insuseste parametrii si normele tehnice de realizare a lucrarilor, tipurile si parametrii functionali ai utilajelor, tipurile de lucrari, materiile prime si materialele de baza folosite
– cunoaste modul de programare si functionare al utilajelor cu comanda numerica CNC, echipamentelor, sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor utilizate

Beneficii:
– Tichete de masa (15 lei/tichet)
– Transport gratuit pe rutele Buhusi–Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– Asigurare medicala la clinica privata

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

Listing ID: 6885ef05c56ad38e

22 iunie 2020 10:23

84 zile, 9 ore