Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza Stivuitorist

  • ANUNTUL NU MAI ESTE VALABIL
  • Localitate: Hemeiusi
  • Cartier/Zona: str. Garii nr. 100
  • Telefon: 0744392024
  • ID YahooMessenger: Tecnostamp Triulzi INT'L GROUP
  • Listat: 3 iulie 2019 09:43
  • Expira: 75 zile, 18 ore

Descriere

Candidatul ideal:
– studii medii
– experienta anterioara de lucru in depozit – constituie avantaj
– cunostinte tehnice in privinta folosirii transpaletei, stivuitorului, scanerului – constituie avantaj
– autorizatie ISCIR – constituie avantaj
disponibilitatea de a lucra in ture
– responsabilitate si seriozitate profesionala
– posesor permis de conduere categoria B

Descrierea jobului:
– prgatirea marfurilor pentru livrare conform conceptului FIFO
– infolierea, suprapunerea si legarea paletilor conform regulilor din deposit
– incarcarea/descarcarea marfurilor in camion
– manipularea marfii intre departamentele societatii
– asezarea marfurilor conform regulilor de functionare a depozitului
– verificarea corespondentei dintre documentele de insotire a marfurilor si etichetele de pe marfuri
– participarea la inventarele periodice

Oferim :
– tichete de masa
– prime/bonusuri
– spor de weekend si ore suplimentare
– trasport gratuit pe rutele Buhusi–Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– asigurare medicala la clinica privata
– posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: teecontact@tectriu.com

Fara etichete

185 total views, 3 today

Listing ID: 3265b59c9fe0b50c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.