Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza Personal curatenie

Descriere

Cerintele postului:

-Pregatire de baza: Studii gimnaziale/scoala profesionala/liceu
-Pregatire specifica: Certificat de calificare/specializare – agent curatenie – reprezinta un avantaj
-Disponibilitatea de a lucra in schimburi
-Abilitatea de a urma instructiunile de lucru
-Atentie la detalii
-Responsabilitate si flexibilitate
-Fire deschisa, comunicativa
-Determinarea de a invata repede
-Persoana serioasa, responsabila, hotarata, care se poate adapta usor la mediul de lucru

Responsabilitati:
-Executa zilnic si conform programului de lucru stabilit, lucrari de igienizare si curatenie specifica a spatiilor din cadrul companiei
-Asigurarea tuturor proceselor cu privire la efectuarea si intretinerea curateniei in incinta cladirilor si a spatiilor conexe ale companiei in conformitate cu programul stabilit si in concordanta cu standarul de calitate al companiei

Oferim:
-Salariu atractiv
-Prime/Bonusuri
-Spor de weekend si ore suplimentare
-Trasport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
-Asigurare medicala la clinica privata
-Calificare la locul de munca

Date de contact:
-Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: tteecontact@tectriu.com

Fara etichete

39 total views, 3 today

Listing ID: 2405cf4c9210f5c6

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.