Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza Operator vopsitorie

Descriere

Candidatul ideal
– Studii medii (scoala profesionala/liceu)
– Disponibilitatea de a lucra in schimburi
– Abilitatea de a urma instructiunile de lucru
– Atentie la detalii
– Responsabilitate si flexibilitate
– Fire deschisa, comunicativa
– Determinarea de a invata repede
– Persoana serioasa, responsabila, hotarata, care se poate adapta usor la mediul de lucru
– Persoana care a lucrat intr-o companie de montaj subansamble, vopsitorie;

Descrierea jobului
-Setarea parametrilor de vopsire conform instructiunilor de lucru
-Supravegherea utilajelor si reactie in caz de neconformitate conform instructiunilor de lucru
– Intretinerea minima a utilajelor si efectuarea reglajelor necesare conform instructiunilor de lucru
– Pregatirea suprafe?elor de vopsit, pregatirea materialelor pentru vopsire, executarea lucrarilor de vopsire pe o gama variata de produse simple sau complexe pe suprafe?e de plastic

Oferim:
– Salariu atractiv
– Prime/bonusuri
– Spor de week-end si ore suplimentare
– Trasport gratuit pe rutele Buhusi–Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– Asigurare medicala la clinica privata
– Posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: tteecontact@tectriu.com

Fara etichete

40 total views, 3 today

Listing ID: 6215cf4c7d8122b5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.