Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza operator tampografie/serigrafie

Descriere

Echipa noastra este formata din tineri plini de entuziasm, dornici de reusita.
Ne dorim ca viitorii colegi sa fie:
– responsabili
– activi
– atenti la detalii
– capabili sa invete si sa se adapteze

La noi, experienta nu este neaparat necesara!

Activitati specifice:
– realizarea imprimarilor prin serigrafie/tampografie
– gestionarea specifica a materiilor prime
– manipularea corecta a produselor imprimate
– intretinerea si curatenia la locul de munca

Cerinte:
-absolvent studii medii (profil tehnic-constituie avantaj)
– curs calificare Imprimator Serigraf – constituie avantaj
-limba italiana/engleza-constituie avantaj
-experienta in domeniul imprimarii serigrafice/tampografice-reprezinta avantaj
-experienta in domeniul productiei

Responsabilitati:
-intretine utilajul in conditii optime de functionare
-regleaza utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatiile tehnice
-verifica din punct de vedere calitativ produsele conform procedurilor si intructiunilor in vigoare

Oferim:
-tichete de masa
-prime/bonusuri
-spor de weekend si ore suplimentare
-trasport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
-asigurare medicala la clinica privata
-calificare la locul de munca
-posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: tteecontact@tectriu.com

Fara etichete

120 total views, 3 today

Listing ID: 7355d3aba15cde8f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.