Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza Operator schimbare matrite mase plastice

Descriere

Provocarea ta este:
– Schimbarea diferitelor matrite in cadrul procesului de productie al maselor plastice

Candidatul ideal:
– Postul este deschis in exclusivitate pentru persoanele dinamice, serioase, care isi doresc o dezvoltare sanatoasa a carierei

Descrierea postului:
– Manevrare matrita cu stivuitor pentru a realiza montatrea acesteia pe presa de injectie
– Conectarea matritei la circuitele de apa calda/rece conform fisei de injectie
– Pregatirea presei de injectie pentru Seful de schimb pentru a putea fi pusa in productie

Oferim:
– Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi
– Prime/Bonusuri
– Spor de weekend si ore suplimentare
– Trasport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– Asigurare medicala la clinica privata
– Calificare la locul de munca
– Posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
-Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: tteecontact@tectriu.com

Fara etichete

222 total views, 13 today

Listing ID: 8805d1c610a3bcc4

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.