Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza manipulant

Descriere

Responsabilitati:
– Efectueaza receptia materialelor
– Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente
– Aprovizionarea sectiei de productie conform necesarului de materiale
– Urmarire stocuri materiale
– Participa la efectuarea curateniei in depozit

Candidatul ideal:
– Dinamic, cu indemanare si spirit practic
– Deschis sa invete lucruri noi, disciplinat si cu rezistenta la efort
– Capacitate de comunicare si lucru in echipa
– Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii

Oferim :
– Tichete de masa (15 lei/zi)
– Prime/Bonusuri
– Spor de week-end si ore suplimentare
– Trasport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– Asigurare medicala la clinica privata
– Calificare la locul de munca
– Posibilitate de promovare in cadrul companiei
– Program de lucru 6:00-14:00

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: tteecontact@tectriu.com

Fara etichete

117 total views, 3 today

Listing ID: 8815d2d8a807595a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.