Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Tecnostamp Triulzi East Europe angajeaza LACATUS MECANIS

Descriere

Responsabilitati:
– asamblarea utilajelor si efectuarea probelor de functionare, asigurarea functionarii masinilor, utilajelor si echipamentelor mecanice, diagnosticarea functionarii acestora, efectuarea masuratorilor mecanice de precizie si intocmirea rapoartelor de intretinere
– executarea de lucrari de ajustare si asamblare a produselor in conformitate cu documentatia tehnica
– intretinerea utilajelor si remedierea defectiunilor acestora

Cerinte:
– absolvent de scoala profesionala sau studii medii tehnice in domeniu
– experienta relevanta in domeniul tehnic
– spirit de organizare, responsabilitate, rezistenta la stres.

Oferim :
– salariu atractiv
– prime/bonusuri
– spor de week-end si ore suplimentare
– trasport gratuit pe rutele Buhusi–Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
– asigurare medicala la clinica privata
– posibilitate de promovare in cadrul companiei

Date de contact:
– Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333, e-mail: teecontact@tectriu.com

Fara etichete

55 total views, 3 today

Listing ID: 3655cda70103ee58

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.