Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

1,400.00

TAMPLARI

  • Tara: Germania
  • Oras: BADEM
  • Comision job: Fara comision
  • Valuta pret: EUR
  • Telefon: 0720878151
  • Listat: 2 martie 2017 11:25
  • Expira: 69 zile, 1 ora

Descriere

MONTATORI MOBILA IN GERMANIA

Descriere Job: Recrutam pentru una dintre cele mai mari firme de mobila din Germania, MONTATORI – mobila/mobila de bucatarie;
Locatie: Leipzig, Hamburg
Oferta salariala: 1400 EUR/luna NET + cazare asigurata de angajator;

Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
In primele trei luni candidatii vor beneficia in paralel si de un curs in urma caruia vor primi diploma de calificare pentru pozitia de MONTATOR MOBILA – costuri asigurate de catre parteneri;
Candidatii se vor putea inscrie pentru obtinerea permisului auto – categoria C – costurile fiind asigurate de catre parteneri;
CAZARE – asigurata de angajator;
Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara – 2 ani+;
Diploma calificare – tamplare sau montaj;
Nivel limba germana – incepator spre mediu – A2;
Permis auto cat. B – obligatoriu;
Citire plan montaj;

Responsabilitati:
Candidatii vor monta mobila la domiciliu;
Asamblare si montaj mobilier conform proiect

Agentia noastra nu percepe comision sau taxa!
Ne puteti contacta la: 0720 878 151 – 0720 878 151 – 0775 327 497 – 0775 327 496 sau pe mail la: office@job4life.ro

Fara etichete

30 total views, 2 today

Listing ID: 33658b7e4f05d926

Report problem

Processing your request, Please wait....

Lasa un raspuns

Anunturi publicitare