Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

OPERATOR CALL-CENTER B2B

  • Localitate: BACAU
  • Telefon: 0745932449
  • Listat: 23 iulie 2018 15:41
  • Expira: 56 zile, 14 ore
2465235_operator-call-center-magazin-online_1

Descriere

Candidatul ideal

-Inteligenta verbala
-Creativitate
-Determinare
-Energie
-Orientare catre profit
-Rezistenta la stress

Descrierea jobului

-Comunicare cu clientii potentiali si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu acestia;
-Cautam persoane pentru a forma o echipa mica dar unita;
-Proiectul este in dezvoltare , fiind la inceput cautam si leaderi de echipa pe care ii vom identifica in functie de progresul obtinut .

BENEFICII:

-Partea fixa pleaca de la 1800 Ron ;
-Comisioanele pot ajunge la peste 1000 euro;
-Posibilitate de promovare;
-Oferim training de specializare la sediu Bacau;
-Posibilitatea de a invata despre un domeniu in continua crestere si dezvoltare;
-Nu se lucreaza de sarbatori;
-Nu se lucreaza in weekend;
Posibilitate de colaborare PFA,SRL,II

Fara etichete

134 total views, 4 today

Listing ID: 3065b50694ed9b9a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.