Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

JONCTOR FIBRA OPTICA

  • Tara: Italia
  • Comision job: Fara comision
  • Valuta pret: EUR
  • Telefon: 0765416874
  • Listat: 10 iulie 2017 11:29
  • Expira: 70 zile, 1 ora

Descriere

Candidatul ideal

Cerinte canditat locuri de munca jonctor fibra optica

– scoala profesionala, liceu cu profil tehnic sau alta calificare profesionala in domeniu
– studii tehnice superioare constituie avantaj, insa nu este obligatoriu
– cunostinte instalare si configurare echipamente telecomunicatii constituie avantaj
– cunostinte de retelistica, experienta fibra optica
– certificari pentru instalare si configurare echipamente de telecomunicatii constituie un avantaj
– deschis pentru munca in echipa
– dexteritate in instalarea si configurarea lucrarilor conform standardelor stipulate in contractul de munca

Descrierea jobului

Descriere locuri de munca jonctor fibra optica

– participa la lucrari de instalare / configurare si mentenanta retea fibra optica
– realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica, respectiv jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente specifice
– instalare si configurare cabluri fibra optica in subteran / tubulatura
– instalare cabluri fibra optica pe stalpi / aerian
– asigura mentenanta retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare pentru buna functionare a retelei

Fara etichete

85 total views, 1 today

Listing ID: 755595f41e11a022

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.