Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

CTC-ist confectii textile

  • Localitate: BACAU
  • Cartier/Zona: BACAU
  • Telefon: 0745932449
  • Listat: 12 februarie 2018 16:20
  • Expira: 10 zile, 12 ore

Descriere

Candidatul ideal
Abilitati in comunicare , rezistenta la stres , adaptabilitate

Descrierea jobului
Control tehnic de calitate conform dosarului – nu admite finisari partiale sau neconforme cu indicatiile

Responsabilitati:

Aplica metode de control dimensional si vizual in procesul de prelucrare, precum si in controlul final;
Identifica si urmareste neconformitatile raportate si initiaza rapoartele de neconformitate;
Informeaza in timp util superiorii asupra neconformitatilor;
Respecta toate etapele de inspectie conform planurilor de calitate;
Participa la activitatile referitoare la investigarea si asigura implementarea actiunilor corective pentru neconformitatile descoperite;
Cerintele Postului:

Absolvent de Scoala Tehnica
Minim 2 ani experienta in inspectia calitatii
Trimiteti cv pe adresa de mail:ramona.ecim@gmail.com

Fara etichete

93 total views, 1 today

Listing ID: 2475a72f7d4e013b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.