Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Angajam tamplar mobilier PAL in Bucuresti

  • Localitate: Alta localitate
  • Cartier/Zona: Bucuresti
  • Telefon: 0746039066
  • Listat: 3 iulie 2018 11:58
  • Expira: 56 zile, 3 ore
adelaparvu.com-despre-MT-FabricaBucureti-fabrica-de-mobila-la-comanda-29

Descriere

Candidatul ideal:
-experienta relevanta ca tamplar in pal melaminat mdf de minim 2 ani
-intelege desene, proiecte
-constituie avantaj permis categ.B

Descrierea jobului

Responsabilitati :
-participa la masuratori la locul lucrarii;
-extrage cotele de executie ale pieselor din proiect;
-stapaneste operatiunile de debitare, gaurire, frezare, asamblare mobilier
– taie la circular conform cotelor de lucru
– lucreaza la masina de cant

Beneficii :
– salariu motivant;venituri pentru calificati 2300-3000 ron/luna
– ore suplimentare platite;
– contract de munca;
– prime de lucrare si prime de sarbatori;

Decontam transportul acasa de vineri pana duminica odata la 2 saptamani.

Asiguram cazare la locul de munca cu 2 persoane in camera si loc special de gatit.

Fara etichete

21 total views, 1 today

Listing ID: 7475b2813650d3bc

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.