Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Angajam Electrician in Bucuresti

  • Localitate: BACAU
  • Telefon: 0753120611
  • Listat: 9 martie 2020 13:31
  • Expira: 23 zile, 7 ore

Descriere

Candidatul ideal
Cautam o persoana care sa aiba:
– Studii de specialitate (liceu profesional, cursuri de calificare in domeniul electric)
– Cunostinte in domeniul electric si energetic (Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj);
– Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului, atentie la detalii si munca in echipa;
– Disponibilitate de deplasare in tara.
– Atestatul ANRE IIB constituie avantaj.

Descrierea jobului
– Realizare instalatii electrice pentru imobile rezidentiale si nerezidentiale (montaj+legat doze, montaj tablou de distributie, pozat cablu de alimentare, montaj aparataje, verificare instalatie etc.)
– Asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse si a altor standarde in vigoare.
– Consulta seful de echipa si departamentul de proiectare pentru a identifica cele mai bune solutii de montaj
– Realizare necesar de materiale pentru executarea lucrarii
– Raspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in custodie.

Oferim cazare in Bucuresti.
Telefon: 0753120611
Adresa e-mail:office@smartlighting.ro
Salariu: 3000 RON

Descrierea companiei
Smart Lighting este o societate cu experienta de peste 10 ani in domeniul instalatiilor electrice pentru imobile rezidentiale si peste 5 ani in amenajarea spatiilor comerciale formata dintr-o o echipa tanara cu oameni deschisi.

Fara etichete

76 total views, 2 today

Listing ID: 1645cb58684852d0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.