Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Login

0

Agent servicii client

  • Localitate: BACAU
  • Telefon: 0728131382
  • Listat: 24 octombrie 2017 22:26
  • Expira: 65 zile, 3 ore

Descriere

Smartree Romania recruteaza Agenti servicii client, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom.

Responsabilitati:

– Preia apeluri, initiaza apeluri si ofera informatii clientilor cu privire la produsele companiei;
– Raspunde solicitarilor clientilor oferind informatii corecte si complete;
– Intocmeste si actualizeaza baza de date cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia;
– Se documenteaza in permanenta, referitor la noile produse/servicii oferite de catre companie.

Cerinte:

– Studii medii;
– Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office;
– Abilitati de comunicare;
– Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa;
– Program in ture;
– Salariu fix, tichete de masa, bonus.

Fara etichete

86 total views, 16 today

Listing ID: 50659eedf5b60e93

Report problem

Processing your request, Please wait....

Linkuri Sponsorizate

Lasa un raspuns

Trebuie sa fii autentificat pentru a posta comentarii.